Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně ****

Symbol lázeňské tradice v Mariánských Lázních se nachází na místě původního lázeňského domu z roku 1812. Hotel svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu, založenou na využívání jedinečných místních přírodních zdrojů - minerálních pramenů, slatiny a léčivého Mariina plynu. Díky propojení hotelů Nové Lázně a Centrální Lázně mohou hoteloví hosté volně procházet do komplexu Římských lázní v hotelu Nové Lázně.

Rezervace

Reitenbergerova 53, 353 01 Mariánské Lázně
Tel.: +420 354 634 111
Fax: +420 354 634 200
E-mail: novelazne@badmarienbad.cz
www.marienbad.cz

Ubytování

108 pokojů kategorie Junior Suite, Superior a Komfort s vanou nebo sprchou, televizí, minibarem, telefonem, WiFi připojením na internet, sejfem, fénem a koupacím pláštěm. 13 apartmá. WiFi zone.

Léčení

Ordinace lékařů a léčebné oddělení (největší v Mariánských Lázních) v hotelu. Komplexní lázeňská léčba. Léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Minerální pramen přímo v hotelu.

Wellness & Beauty

Koupele, masáže, solárium, fitness, kadeřnictví, kosmetika.

Gastronomie

Česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované, salátový bufet. Restaurace Goethe. Lobby Bar.

Villa Neapol

48 pokojů kategorie Komfort se sprchou, televizí, minibarem, telefonem, fénem a koupacím pláštěm. Stravování a léčení v hotelu Nové & Centrální Lázně.